Pamiątki, może w formie kwiatów, słodkości, a może coś szczególnego, coś co nie przemija, coś co powie, że dana osoba jest wyjątkowa?  Fotograf portrecista, w swoim studio w plenerze czy tez u klienta wykona zdjęcia portretowe, które można wydrukować jako plakat, obraz zdobiący ścianę mieszkania. Zapytaj śmiało o organizacje zdjęć w dowolnym terminie , czasie i miejscu. Królewska fotografia portretowa od Foto Eston. Zapraszam. Kraków
FOTOGRAFIA KORPORACYJNA / PORTRET BIZNESOWY
&  PORTRET PAMIĄTKOWY


JESTEŚ PROFESJONALISTĄ /KĄ
POZWÓL SIĘ ODKRYWAĆ I DAWAJ SOBĄ  INNYM POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA,
DOBREGO WYBORU!

PROFESJONALNA FOTOGRAFIA TO:

- ORGANIZACJA mobilne studio w Państwa firmie, w plenerze lub w najbiższym regionie.

- SESJA realizowana przez doświadczonego fotografa. Doświadczenie i zaplecze techniczne wszystko czego potrzebujesz by stworzyć profejonalny wizerunek w sieci i mteriałach promocyjno-reklmowych .

- GRAFIKA na bardzo wysokim poziomie, zapewaniająca niespotykane efekty. Nawet podczas mocnego retuszu skóry, wciąż zachowuje ona swoją fakture i naturalność.
Profesjonalna fotografia wizerunkowa to nie tylko kilka ujęć, na które możecie Państwo liczyć, a przede wszystkim profesjonalna organizacja, narzędzia pracy oraz postprodukcja w najwyższym standardzie. Wszystko to sprawi, że Państwa wizerunek będzie prezentował się na wszystkich polach w najwyższym poziomie marketingu. Komunikacja wizualna, to podstawa!
Poprawnie wykonane zdjęcie, jest poprawnie wyrażona treścią o nas, tak samo jak  poprawnie napisany artykuł w czasopiśmie, który przechodzi swój edytorial, nim pojawi sie na łamach gazet. 
Kreacja wizerunku to przede wszystkim świadomość samego siebie i umiejętnego stawiania kroków w przestrzeni publicznej opinii, na którą się nie rzadko osoby publiczne wystawiają.
W ten sposób spora część  osób publicznych posiada swoje prywatne zbiory fotografii, wykonane w staranny sposób przez profesjonalnego fotografa. Tworzy się owe kolekcje w celu udostępniania ich  prasie do artykułów, w których pojawia się wizerunek tychże osób. To w pewnej mierze panowanie nad tym jak będziemy odbierani. To profesjonalny marketing kreacja własnego wizerunku w świadomości publicznej. 
Kiedyś usłyszałem, że nie ważne co napiszą o tobie w prasie, ale ważne abyś miał w niej dobre zdjęcie, ponieważ to ono bardziej zapadnie w pamięć i nada odbiorcy kierunek odczuć i emocji. To dzięki niemu ktoś może się stać  twym wielbicielem.  To prawda, treści prasy zmienne są, będą nas cytować, ale nasz wizerunek będzie nie zmienny, warto więc o niego dbać, to On w dużej części sprawia, że kogoś wybieramy lub nie np. na stanowisko w firmie. Potrzebujesz wrażenia z pracownikiem, dlatego nie stawiasz tylko na CV, ale też i na spotkanie z nim, jeśli tylko oczywiście nie szukasz jednego z wielu trybów swojej machiny, schowanych bezboleśnie za  betonowym sarkofagiem swojej korporacji.
Nie bądź wirtualny, anonimowy. Pokaż się, pokaż że się nie boisz.
UWAGA:
Galerie mogą chwilowo nie działać w przeglądarce Firefox
e-mail: fotoeston@gmail.com   
tel: 731-344-515
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania i udostępniania treści i obrazów bez zgody autora.  Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych